АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2022.
Top.Mail.Ru


 Будинок Лерхе на Приморському бульварі руйнується та став «спірним об’єктом»

Сьогодні, 19:00
Пам’ятник архітектури національного значення, найстаріший красень будинок Лерхе на одеському Приморському бульварі, 5 хочуть передати до комунальної власності. Наразі він отримав статус «спірного об’єкта нерухомого майна».
 


 Дві планети мають імена на честь міст Одеської області

Сьогодні, 17:00
24 січня 1968 року науковий співробітник інституту теоретичної астрономії Академії наук СРСР Людмила Чорних відкрила в сузір’ї Рака малу планету, яка була занесена в міжнародний каталог планет під номером 1792.
 


 Румунія та Польща попросять ЄС про допомогу у відстеженні експорту зерна з України

Сьогодні, 15:00
Румунія і Польща попросять Європейську комісію розробити механізми, які допоможуть налагодити відстеження експорту зерна з України та уникнути демпінгу цін на шкоду місцевим фермерам.
 


 Що треба знати про акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти

Сьогодні, 13:00
У2022 році Державна служба якості освіти України розпочала акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти. Це нова процедура. Вона проводиться відповідно до Положення про акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 1 липня 2021 року № 749.
 


 Пенсії, доплати, ліки: що і для кого зміниться найближчим часом

Сьогодні, 11:00
Виплати пенсій, соціальні виплати та продаж ліків найближчим часом очікують змін, які торкнуться більшості людей. Це і раніше заплановані зміни та ухвалені зовсім недавно. Кому чекати доплату до пенсії і що потрібно знати при купівлі ліків читайте у цій статті.
 


 Анонси вистав Одеського театру юного глядача – квітень 2023

Учора, 19:00
Чекаємо на маленьких відвідувачів ТЮГу.
 


 Дерева в Одесі продовжують падати, будьте обережні

Учора, 17:00
У мерії закликають одеситів бути обережними і не знаходитися поблизу дерев, поки дме сильний вітер. Так, вчора гілки, що впали, придавили двох людей, яких госпіталізували.
 


 Ризик програти війну, важливість Бахмута та ядерні погрози Путіна: головне із інтерв'ю Зеленського для AP

Учора, 15:00
Президент України Володимир Зеленський, повертаючичь 28 березня поїздом із Сум, дав інтерв'ю для американського видання Associated Press News. Зокрема, у цьому інтерв'ю глава держави розповів про важливість Бахмута, відреагував на ядерні погрози Путіна, проаналізував візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна до Росії та інше. ТСН.ua зібрав найголовніші тези глави держави із розмови із Джулією Пейс, старшою
 

Вернуться назад << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 950 >> Следующая страница