АВТОРСЬКА КОЛОНКА

 
 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2022.
Top.Mail.Ru


 Як дати притулок бездомній тварині?

Учора, 19:00
Зараз важко не лише людям, але й безпритульним тваринам. Вони опиняються на вулиці з різних причин і їхня доля найчастіше трагічна.
 


 В НСЖУ відбувся Круглий стіл «Шляхи економічного відродження Одеси»

Учора, 17:00
В роботі круглого столу прийняли участь вчені економісти, громадські діячи представники державних органів і місцевого самоврядування.
 


 Використання генератора: що потрібно знати

Учора, 15:00
Перебої в електропостачанні відбуваються у нас щодня, тому електрогенератор це життєво необхідний прилад.
 


 Блекаут на тижні: енергосистема України може "рухнути" до Різдва, — Newsweek

Учора, 13:00
Енергосистема України через нові обстріли та несприятливу погоду може повністю вийти з ладу ще до Різдва. Про це пише видання Newsweek, цитуючи керівництво Міжнародної некомерційної організації гуманітарної допомоги "Корпус милосердя" (Mercy Corps).
 


 Робота в окупації та за кордоном: як обчислюють стаж для призначення пенсії?

Учора, 11:00
Коли приходить час оформляти пенсію, виникає чимало запитань, пов’язаних з кількістю стажу. В різних професіях є свої нюанси, до того ж є періоди, які випадають з трудової діяльності. І це ще не все. Наприклад, на державному рівні було розглянуто питання зарахування стажу, заробленого в окупації.
 


 Мер Рівного Олександр Третяк звернувся до СБУ на Рівненщині з вимогою провести позапланові перевірки на об'єктах енергетики щодо справедливого розподілу електроенергії між споживачами.

7-12-2022, 19:00
Дотримання справедливості при постачанні електроенергії споживачам, а також заживлення об’єктів критичної інфраструктури цілодобово перебуває в зоні уваги міської влади, разом з тим необхідність неухильного забезпечення базових потреб населення повинно контролюватися на найвищому державному рівні.
 


 Незабаром в Одесі відбудеться відкриття Різдвяного ярмарку та виставки «Одеська германіка»

7-12-2022, 17:00
Відкриття Різдвяного ярмарку та виставки відбудеться в Одеській Кирху – Лютеранській Церкві Святого Павла 23 грудня о 12:00 за адресою: м. Одеса, вул. Новосільського, 68.
 


 Як депортовані українці можуть повернутись додому з Росії?

7-12-2022, 15:03
Окупаційні війська депортували до РФ приблизно два мільйони українців. Деяким з них уже вдалося повернутися на батьківщину, а багато хто ще залишається там.
 

Вернуться назад << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 882 >> Следующая страница