АВТОРСЬКА КОЛОНКА

 
 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2022.
Top.Mail.Ru


 “Привоз” під час війни: яку рибу зараз можна купити і скільки вона коштує


8-08-2022, 15:00 |

Асортимент риби став меншим, а коштує вона дорожче — так змінила ситуацію з рибою на одеському “Привозі” війна. Про це у репортажі наших партнерів із «Суспільне. Одеса» із знаменитого одеського ринку. Продавці пояснюють ситуацію тим, що рибалки майже не привозять одеську морську рибу, адже узбережжя заміноване.

 

Одеських бичків та камбалу продають поштучно

Олена Чарна щодня вранці розкладає рибу на одному із прилавків на ринку “Привоз”. Ціни піднялися на 20-30%, асортимент суттєво зменшився: камбали та тюльки поменшало, карась теж майже зник, розповіла продавчиня.

“Привозять дуже мало: припустимо, п’ять-шість кілограмів бичка, трохи ставрідки, трохи саргану. Поштучно, бо ловлять із берега на вудку”, – додала жінка.

 

Торгує на “Привозі” і Марія. Каже, що раніше продавала чорноморку. Але зараз її нема. Також немає анчоусів і ферин. Покупці цим незадоволені.

Одесити вимагають тюльку-чорноморку

“Вони нам, якщо чесно, вже набридли з цими питаннями. З ранку починається: чорноморка, чорноморка. Ми нервуємо. Пояснюємо, що у нас війна. У море суда не випускають, риба не ловиться. А вони: “ми розуміємо, але ми її хочемо!”, – поділилася жінка.

Юрій прийшов на ринок шукати одеську тюльку. Але безрезультатно. Пробує успіх ще за одним прилавком:

– Тюльки, бачу, немає?

– На жаль, немає нашої тюльки.

– Погано-погано, а коли буде?

– Цього року, мабуть. Коли мир настане, то й тюлька буде. Клята війна.

Чоловік дивується, чому баркаси не привозять тюльку.

“Не знаю, чому баркаси не пускають, якщо кораблі пішли до моря, зерновози, баркаси теж можна пускати вже. Адже вони не плавають так далеко”, – каже він.

 

 

Річкова риба

Ольга Пазіна продає річкову рибу. Її привозять здебільшого з Черкаської області та з півдня Одещини. Також у асортименті є кефаль.

“З Вилкового у нас сьогодні лише кефаль, напевно, вона заходить десь у затоку і там її ловлять безпосередньо. У морі рибу не ловлять”, – пояснила продавчиня.

Війна вплинула не лише на кількість та асортимент риби, а й графік роботи. Увечері покупців набагато менше, ніж раніше, – розповіли продавці.

 

 


Газета: Одесская жизнь
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.