АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Трагедія на Троїцькій: сьогодні третя річниця смертельної пожежі


4-12-2022, 15:30 |

Три роки тому, 4 грудня 2019 року, Одеса жахнулася від наслідків пожежі на вулиці Троїцькій, 25 у будинку Асвадурова. Тоді загинуло 16 людей, серед них діти. Винні не покарані й досі.

 

Пожежа почалася в одному із приміщень економічного коледжу. Як встановила експертиза, проведена ДСНС, причиною стало порушення правил експлуатації електричного обігрівача. Співробітниця коледжу залишила його без нагляду.

Пожежа швидко поширилася будівлею, захопивши також приміщення Одеської філії Інституту біології південних морів та комерційні приміщення на першому поверсі.

Жертвами вогню стали 16 осіб: це студенти та викладачі Одеського державного коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, а також кілька співробітників Інституту біології південних морів.

У прокуратурі висунули звинувачення у порушенні вимог пожежної безпеки директору коледжу Любові Кочерзі, завгоспу Тетяні Хомич, завідувачки денного відділення економіки та підприємництва Ірини Таранової (у її кабінеті загорівся злощасний електрокамін) та колишньому заступнику директора з адміністративно-господарської роботи.

Але суд досі не ухвалив нікому з них вирок.

 

 

Ще на тему:


Газета: Одесская жизнь
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.