АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Найкраще таксі в Одесі: порівняння цін та умов основних перевізників


23-03-2023, 15:00 |

Таксі в Одесі — незамінний сервіс для всіх, хто хоче швидко та комфортно дістатися необхідного пункту призначення. Як в Одесі можна викликати таксі, і які послуги пропонують перевізники, дізнавалася «Одеське життя».

 

Таксі «Uklon»

 

Для Uklon номер телефону таксі в Одесі не передбачено. Замовити машину цього таксі можна цілодобово лише через мобільний додаток. Воно доступне для користувачів смартфонів на платформі Android та iOS. У додатку можна організувати особистий кабінет клієнта, сплатити поїздку, розрахувати вартість та оформити онлайн замовлення на різні класи автомобілів.

Також викликати таксі можна з сайту «Uklon». Тут треба вказати адресу подачі авто та час його прибуття. Потім клієнт побачить точну вартість подорожі. На сайті можна створити власний кабінет. Після реєстрації клієнт зможе замовити маршрут, включивши до нього понад п’ять пунктів. А також зарезервувати таксі заздалегідь, вказавши певний час. За попереднє замовлення до тарифу доведеться доплатити 15 гривень.

Ціни та умови у таксі Uklon

Мінімальне замовлення починається з 65 гривень. Базова вартість 1 км. по місту – 10 грн/км. Вартість 1 км за містом – 12 грн/км.

Можна викликати і особливий автомобіль – наприклад, таксі з кондиціонером або таксі з дитячим кріслом… 

Вартість таксі з дитячим кріслом коштуватиме 85 гривень, кондиціонер – 15. За перевезення тварин слід доплатити 20 гривень. Послуги кур’єрської доставки коштуватимуть 65 гривень. А за очікування клієнту доведеться заплатити 3 грн/хв.

Фактична ціна складається з базового тарифу та коефіцієнта, що змінюється в режимі реального часу. Впливають на нього погода, підвищений попит на поїздку, затори на дорогах, масштабні події у місті, добу та день тижня. Викликаючи таксі, вартість можна скоригувати. Для цього в додатку треба знайти кнопку “змінити суму”. Якщо хочете зменшити ціну – рухайте повзунок ліворуч. А якщо все ж таки скоріше знайти авто — вправо.

Сплатити поїздку можна готівкою або банківською карткою через мобільний додаток або на веб-сайті.

Програма лояльності на цей час для клієнтів Uklon не передбачена. Тому функція накопичення бонусів поки що недоступна. Але іноді служба пропонує промокоди зі знижками.

Можливі недоліки в таксі Uklon

Недоліки, які найчастіше відзначають клієнти:

 • Поїздки не було, але гроші зняли.
 • Водій не може знайти клієнта, що його чекає.
 • Служба підтримки не «розрулює» ситуацію.
 • Таксисти не знають міста.

Таксі «Bolt»

 

Таксі Bolt в Одесі замовити можна також тільки онлайн. Зробити це можна цілодобово за допомогою мобільної програми. Вказавши точку відправлення та прибуття, а також, обравши клас автомобіля, розрахувати вартість поїздки. Клієнт побачить контактні дані водія. І наприкінці поїздки може оцінити якість його обслуговування.

Заплатити за поїздку можна готівкою. Або – додати додаток банківську картку. І після завершення поїздки гроші знімуть автоматично.

Ціни та умови у таксі Bolt

Мінімальне замовлення – 50 гривень. Вартість 1 км. по місту – 6,5 грн/км. Тарифи за простої та додаткові послуги на своєму сайті зараз перевізник не вказує. Але тут можна знайти діючі знижки, описи та умови акцій, що проходять. Служба Bolt проводить їх регулярно.

Працює таксі «Bolt» та в інших містах України.

Можливі недоліки в таксі Bolt

Недоліки, які найчастіше відзначають клієнти:

 • Водій приїжджає на іншу точку та відмовляється під’їхати за замовленою адресою.
 • Знімають оплату з карти, хоча таксі ще не прибуло.
 • Можуть зняти з рахунку суму, що перевищує вартість поїздки.
 • Водій може відмовити в поїздці.
 • Грубість таксистів.

Таксі «838»

 

Замовити послуги цього таксі можна, зателефонувавши по мобільному телефону на номер 838. Працює автоперезвон.

Ціни та умови у таксі 838

Тариф можна уточнити у диспетчера. І він назве вартість подорожі. Як запевняють у службі, сьогодні ціни на послуги таксі «838» знижено. А запропонувати клієнту тут можуть практично будь-який автомобіль: від середнього до VIP-класу.

Можна викликати машину і за додатком «Taxi838». За кожен виклик нараховуються бонуси, якими надалі клієнт зможе розраховуватися за поїздки.

Працює цей перевізник у багатьох містах України. Для кожного населеного пункту діє єдиний номер таксі – 838.

Можливі недоліки в таксі 838

Недоліки, які найчастіше відзначають клієнти:

 • Можуть «забути» про попереднє замовлення таксі на певний час.
 • Замовлене таксі може прибути із суттєвим запізненням.
 • Клієнт не завжди отримує інформацію про затримку машини.

Читайте також:


Газета: Одесская жизнь
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.