АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Залужний створює лінію оборони Одеси: росіяни лякають новим наступом


18-11-2023, 15:00 |

Росіяни створили черговий фейк про Одесу. Цього разу в придністровському телеграм-каналі поширили “новину”, що Залужний віддав наказ створити лінію оборони між Миколаєвом та Одесою. 

Не лише російські ЗМІ поширюють фейки про Одесу. Цього разу про новий наступ росіян заговорили в одному з каналів невизнаного Придністров’я, яке можна вважати гібридним анклавом російської федерації.

 

Поява таких новин в російському інформаційному просторі завжди пов’язана з їхніми провалами на полі бою. Адже нещодавно стало відомом, що українська армія створила плацдарм на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області.

Свідченням успіхів наших воїнів є мапа Інституту вивчення війни. Згідно з нею, лінію оборони мають готувати росіяни, адже на лівому березі Херсонської області утворилася сіра зона. Але в російських новинах стверджують Головнокомандувач впевнений у повторному наступі росіян та втратах нових територій.

 

Але якби така лінія готувалася, то навряд чи б вона з’явилася спочатку в телеграм-каналі Придністров’я. Навіть якби ця інформація не була секретною, то мала б з’явитися на офіційних ресурсах Генштабу.

У повідомленні прослідковуються вже відомі українцям російські наративи. Наприклад, що Залужний віддав наказ, не дивлячись на позицію Зеленського. Тобто росіяни продовжують розхитувати у суспільстві думку, що між президентом та Залужним існує конфлікт.

Даний допис, поширений пропагандистськими ресурсами, розрахований на його подальше розкручування в інформаційному просторі, адже росіяни зацікавленні в меседжі про розкол між військовим і політичним керівництвом в Україні.

Читайте також: Росіяни зняли відео, де окупували Одесу (відео)


Газета: Одесская жизнь
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.