АВТОРСЬКА КОЛОНКА

 
 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 В Одеській області триває підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 років.


4-09-2022, 15:00 |

За словами директора департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Антона Шалигайла, при обласній військовій адміністрації працює Регіональний штаб з підготовки та перевірки об’єктів ЖКГ.

 

Зокрема, в районах ремонтуються та оновлюються електромережі та обладнання, проводиться техобслуговування трансформаторних підстанцій, щоб забезпечити надійність електропостачання для жителів Одеської області взимку.
«Наприклад, для підготовки до опалювального сезону ДТЕК «Одеські електромережі» технічно оновлює майже 900 енергооб’єктів. Енергетики роблять все необхідне для того, аби інфраструктура електромереж працювала надійно в осінньо-зимовий період. Наразі фахівці компанії вже відремонтували понад 600 км ліній електропередачі різного рівня напруги та розчистили більше тисячі кілометрів трас повітряних ліній від чагарників та гілок дерев. Такі заходи підвищують надійність та стійкість енергосистеми та знижують її аварійність»,
– говорить Антон Шалигайло.
Наразі по Одеській області готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період перевищує 80%, підготовка здійснюється за графіком та в запланованих обсягах.
«В цьому опалювальному сезоні перед нами стоять завдання жорсткої економії та раціонального використання енергоресурсів на всіх рівнях споживання, а також забезпечення взаємодії та готовності до реагування на позаштатні ситуації, пов’язані з війною. Підготовка до опалювального сезону – це частина оборони нашої країни, і ми маємо пройти цей процес впевнено, незважаючи на всі виклики та загрози»,
– говорить директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА.
На думку Антона Шалигайла, в усіх громадах Одещини потребують активізації заходи з енергоефективності та комунікації з населенням щодо побутового заощадження тепла та енергозбереження і спростування різноманітних фейків.
«Дуже часто можна почути думку, що восени для населення підвищаться тарифи на тепло вдвічі. Зазначу, що це фейкова інформація! Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №2479-IX від 29.07.2022 року, яким передбачено встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення. Законом запроваджено мораторій протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, та забороняється підвищення тарифів для населення. Окрім заборони на підвищення тарифів за послуги на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, мораторій діє також на послуги з розподілу природного газу»,
– додав директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Антон Шалигайло.

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.