АВТОРСЬКА КОЛОНКА

 
 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2022.
Top.Mail.Ru


 Єврокомісія оцінила втрати ЗСУ в неймовірні 100 тисяч людей – невдовзі твіт видалили (відео)


1-12-2022, 15:00 |

Єврокомісія оцінила втрати Збройних сил України у розв'язаній Росією війні в 100 тисяч військових.

Відповідні дані озвучила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, не уточнюючи, звідки вона взяла таку інформацію. Також вона повідомила, що війна забрала життя понад 20 тисяч мирних українців, а збитки від агресії зросли з 385 до 600 мільярдів євро. Відео з її заявою опубліковано у Twitter

Голова Єврокомісії заявила про роботу з Міжнародним кримінальним судом над створенням спеціалізованого суду, який займеться розглядом злочинів РФ.

Урсула фон дер Ляєн пообіцяла, що Єврокомісія разом з партнерами подбає про те, щоб Росія заплатила за завдані нею руйнування замороженими коштами олігархів і активами свого центрального банку.

Через пару годин твіт глави Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн із її заявою про втрати у лавах української армії було видалено.

Незабаром відео було замінено – на новому цифра зникла, а на 11 секунді стали помітні ознаки склеювання кадрів.

Пізніше представник Єврокомісії, подякувавши тим, хто вказав на неточність цифр у попередній версії відео, пояснила:

"Оцінка, що використовується, взята із зовнішніх джерел, повинна була ставитися як до вбитих, так і поранених, і повинна була показати жорстокість Росії"

. Фон дер Ляйєн загалом присвятила звернення плану конфіскації заморожених активів та створення спецтрибуналу для покарання Росії. Текст та відео були опубліковані не лише у "Твіттері", а й на сайті Єврокомісії. Політик сказала, що вторгнення Росії в Україну принесло смерть, спустошення та невимовні страждання - і що в Україні "загинули понад 20 тисяч мирних жителів та 100 тисяч українських військових". Українська влада раніше називала значно менші цифри втрат військових і зазначала, що встановити точну кількість убитих неможливо - зокрема через окупацію міст, таких як Маріуполь. Наразі український генштаб заявив, що не може підтвердити цифру у 100 тисяч.

"Втрати української армії є службовою інформацією і підпадають під гриф обмеження оприлюднення. Водночас, якщо те, що озвучила голова Єврокомісії, дозволить притягнути до відповідальності країну-агресора, ми можемо лише підтримувати дії, які сприятимуть законному покаранню для тих, хто влаштував геноцид українського народу",

- цитує заяву УНІАН. Прес-секретар президента України Сергій Никифоров сказав журналістам, що інформація про втрати чутлива і їй можуть ділитися лише міністр оборони Олексій Рєзніков, командувач ЗСУ Валерій Залужний та президент Володимир Зеленський.


Газета: Слово
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.