АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2022.
Top.Mail.Ru


 Мобілізація в Одесі: військові потрапили відразу у два скандали


25-01-2023, 15:00 |

Співробітники ТЦК та СП (колишні військкомати) як мінімум двічі повелися сумнівно при врученні повісток. У першому випадку чоловіка силоміць відвезли з дому, у другому – їздили каретою швидкої допомоги.

 

Відомо про скандальні випадки вручення повісток стало з відеозаписів, які опублікували в соцмережах одесити, які стали свідками порушень посадових осіб.

На першому відео видно, як на Молдаванці співробітники Центру комплектування та соцпідтримки (так тепер називаються військкомати) про щось сперечаються з чоловіком біля дверей одного з одеських будинків. Потім до них під’їжджає “підмога”, чоловікові скручують руки, силоміць затягують у мікроавтобус і відвозять у невідомому напрямку.

Друге відео демонструє, як співробітники ТЦК та СП для пересування та вручення повісток використовували карету швидкої допомоги.

 

Військове керівництво регіону обидва інциденти визнало. Начальник координаційного прес-центру сил оборони та охорони Півдня Наталія Гуменюк пояснила, що в першому випадку відбулася словесна суперечка між чоловіком, який не хотів брати повістку і співробітниками ТЦК та СП.

Через війну ті “відреагували емоційно” і застосували силу. Наскільки обґрунтованими та правомірними були їхні дії – вирішать після отримання результатів перевірки, яку вже призначили.

Щодо використання карети швидкої допомоги, у ТЦК та СП пояснили, що це авто було передано у тимчасове використання комунальним підприємством міста в рамках мобілізації транспортних засобів після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

При цьому медичне обладнання, обладнання автомобіля як спеціалізованого було демонтовано власником ще до передачі. Використовувати автомобіль планували як вантажопасажирський мікроавтобус.

Рішення керівника установи використати автомобіль характерного виду для заходів щодо оповіщення громадян спровокувало потужний громадський резонанс, але не містило порушень чинного законодавства.

Більше ТЦК та СП використовувати цей автомобіль у заходах оповіщення не використовуватиме.


Газета: Одесская жизнь
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.