АВТОРСЬКА КОЛОНКА

 
 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2022.
Top.Mail.Ru


 Правила обліку води та тепла можуть змінити – уряд підготував законопроєкт


22-07-2022, 13:00 |

Кабінет Міністрів України направив до Верховної Ради законопроект, який визначає особливості комерційного обліку теплової енергії та водопостачання на час воєнного стану.

 

Про це повідомила заступниця міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцяновська.

«Внаслідок збройної агресії росії підприємства-представники комунальних послуг не мають змоги на окремих територіях своєчасно фіксувати показники вузлів комерційного обліку теплової енергії та водопостачання. Це впливає нарахування плати за спожиті послуги. Крім того, поки що неможливо встановлювати відповідні лічильники за рахунок тарифної складової, адже уряд рекомендував не підвищувати тарифи для населення. Отже, ухвалене рішення — захист інтересів як споживачів, так і виконавців цих послуг», — зазначила Наталія Хоцяновська.

Законопроєкт передбачає:

  • визначення на законодавчому рівні особливостей комерційного обліку комунальних послуг з огляду на запровадження в Україні військового стану (у частині зняття показань вузлів комерційного обліку, здійснення повірки вузлів комерційного обліку, нарахування плати споживачам за комунальні послуги);
  • перенесення терміну застосування фінансових санкцій до підприємств тепло-, водопостачання за невстановлення вузлів комерційного обліку води та теплової енергії та граничного терміну встановлення таких вузлів обліку (до 1 серпня 2024 року).

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Україні ціна на газ буде фіксованою до травня 2023 року.


Газета: На пенсии
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.