АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Укриття коштують у проєктах дорожче, ніж сама школа чи дитсадок - банкір ЄІБ


31-05-2024, 11:00 |

Оновлені Державні будівельні норми (ДБН) "Захисні споруди цивільного захисту", які набрали чинності з листопада минулого року, містять дуже суворі вимоги до бомбосховищ, що можуть стати бар'єром для реалізації проєктів в Україні через надто значне їхнє здорожчання.

 

Про це повідомив секторний інженер відділу регіонального розвитку департаменту проєктів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Павло Новак, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Бомбосховища коштують у деяких проєктах дорожче, ніж сама школа або сервісний центр чи дитячий садок. Бомбосховища потрібні, їх необхідно робити, але щоб вони не ставали бар'єром у процесі імплементації, процесі проєктної документації, розроблення та проходження експертизи",

- сказав він на другому люксембурзько-українському бізнес-форумі "Швидке відновлення України", організованому нещодавно LUCC у Люксембурзі.

Новак повідомив, що банк сподівається на переговори з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, щоб знайти оптимальні шляхи вирішення цієї проблеми.

Відповідаючи на запитання представників муніципалітетів про те, якого рівня захисту проєкти готовий підтримувати ЄІБ, старший спеціаліст із кредитів Анастасія Харлан зазначила, що однозначної відповіді немає, але оцінювання ризиків здійснюваних проєктів насамперед перебуває на українському боці, оскільки банк виділяє кредит Україні.

"Ми розраховуємо, що наш партнер з української сторони застосовуватиме максимальну логіку й оцінку ризиків щодо подальшого існування цього активу. Це виключно рішення кінцевих бенефіціарів і уряду, щоб оцінити і погодитися з тими факторами ризику",

- сказала вона.

Читайте також: Скільки коштує квадратний метр відбудови

Економічна правда


Газета: Слово
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.