АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 РФ отримує від торгівлі з США понад 1 млрд доларів на місяць – AP


27-08-2022, 13:00 |

«Президент Джо Байден пообіцяв «завдати болю» і нанести “нищівного удару” Володимиру Путіну за допомогою торгових обмежень на такі товари, як горілка, алмази та бензин. Але сотні інших видів несанкціонованих товарів на мільярди доларів продовжують надходити до портів США», — йдеться у публікації Associated Press.

 

Зазначається, що поки що деякі американські імпортери шукають альтернативні матеріали, інші кажуть, що у них немає вибору. Зокрема, США продовжують закуповувати російську деревину, з якої виготовляються американські шкільні меблі та більшість домашніх підлог. Крім того, до портів США регулярно прибувають контейнери з крупами, взуттям для важкої атлетики, спорядженням для майнінгу криптовалют та подушками.

Журналісти Associated Press нарахували понад 3600 партій деревини, металів, гуми та інших товарів з РФ, які прибули до портів США протягом останніх шести місяців. Ці поставки, як і раніше, приносять понад 1 мільярд доларів на місяць.

Втім, це значно менше, ніж за той самий період 2021 року, тоді прибуло близько 6000 поставок. AP наголошує, що ніхто не чекав, що торгівля повністю припиниться після вторгнення, оскільки заборона на імпорт певних товарів, скоріше завдасть більше шкоди США, ніж Росії.

“Коли ми вводимо санкції, це може порушити світову торгівлю. Тому наше завдання — подумати про те, які санкції матимуть найбільший вплив, а також дозволять працювати ринку»,

— заявив глава Управління з координації санкцій Держдепартаменту Джим О’Брайєн.

Раніше Bloomberg повідомив, що банки Індії допомагають РФ оминати санкції для продажу діамантів.

Також президент РФ Володимир Путін заявив, що товарообіг з Туреччиною виріс у 2 рази з початку року.

Гаага добиватиметься від Євросоюзу тимчасового скасування санкцій проти РФ — Reuters

Alexandra Green


Газета: Слово
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.