АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Художню галерею Всесвітнього клубу одеситів прикрасив портрет Михайла Михайловича Жванецького «Знаменитий одесит»


12-09-2022, 15:30 |

Авторка портрету - юна і талановита дівчина Маркевич Катерина 2004 р. н. Живопису і скульптурі навчається в Художній студії Алли Шляхової. 

 

Катерина отримує стипендію Президента України за свою художню майстерність і талант, є лауреатом Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв ГРАНДФЕСТ в Києві, лауреатом в МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ХУДОЖНИКІВ в Кракові, Польща, отримавши найвищу нагороду ГРАН-ПРІ, а також стала лауреатом в Міжнародному конкурсі талантів МЕЛОДІЇ ПАРИЖА в Парижі, Франція, отримавши найвищу нагороду ГРАН-ПРІ й так само грошовий сертифікат.

Від імені Катерини Маркевич портрет Михайла Жванецького був передан в дар ВКО викладачем Катерини Аллою Шляховою. Алла Володимирівна- художник, викладач, письменник, поет і журналіст, магістр мистецтвознавства, директор Департаменту мистецтва, культури і туризму Міжнародної морської бізнес асоціації, декан художнього факультету Міжнародної академії мистецтв і наук, дійсний член Клубу Юних Нобелістів при офіційному представництві Міжнародного Інформаційного Нобелівського Центру в Україні, меценат. 3 вересня, з день святкування в ВКО дня народження Одеси, Аллі Шляховій було вручено членське посвідчення і значок Клубу - свідоцтва того, що вона є членом ВКО з лютого 2022 року.

Дякуємо нашому новому одноклубнику з цінним подарунком!

Пишаємося нашою талановитою молоддю!

 

 

 

 


Газета: Всемирные одесские новости
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.