АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.




При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Бути 8 березня вихідним чи робочим днем: проголосувати можна у «Дії»


1-03-2023, 13:00 |

У додатку державних послуг «Дія» напередодні 8 березня відбувається опитування серед українців – чи залишити цей день вихідним чи зробити робочим?

 

Українці вирішують, чи залишиться 8 березня вихідним

Проголосувати може кожен українець, який зареєстрований у додатку та має його на своєму смартфоні.

Пропонується три варіанти відповіді на питання «Чи залишити вихідним 8 березня»:

  1. Цей день має бути робочим;
  2. Залишаємо вихідним;
  3. Не можу визначитися.

Згідно з авторами опитування, у більшості країн світу 8 березня є звичайним робочим днем, однак у пострадянських країнах, включаючи Україну, він є офіційним вихідним.

У повідомленні наголошується на необхідності вирішити, як слід відзначати це свято.

Віддати голос можна до 6 березня. Для цього необхідно авторизуватись у додатку “Дія”, вибрати меню “Послуги” – “Опитування”, натиснути “Взяти участь”, вибрати варіант відповіді та “Проголосувати”.

 

Що не так з нашим 8 березня?

Депутат Верховної ради фракції “Слуга народу” Марина Бардіна на сторінці опитування звертається до користувачів “Дії” та розповідає, що в Україні 8 березня найчастіше відзначається як свято жіночності та краси, не враховуючи його початкового історичного значення.

Адже цей день присвячений захисту прав жінок і відповідно до резолюції Генасамблеї ООН, прийнятої в 1977 році, він називається Міжнародним дні захисту прав жінок і присвячений боротьбі за рівність прав жінок і чоловіків у всіх сферах життя.

Це передбачає мітинги, зустрічі жінок, на яких обговорюються проблеми з реалізацією їх прав, планування дій, які допоможуть ці права реалізувати. Але в нас це перетворилося на фарс, за змістом протилежний до змісту, закладеного в основу цього дня. Так, на один день у році частина чоловіків (і то – не всі, а лише частина) зображають із себе галантних кавалерів та помічників побуту. А потім продовжують жити зручним життям, у якому на жінок звалене вирішення всіх побутових питань та виховання дітей. При цьому в них не залишається можливостей жити тим життям, яке вони хочуть, розвиватися і реалізовувати себе в суспільстві.


Газета: Одесская жизнь
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.