АВТОРСЬКА КОЛОНКА

 
 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Війни всіх проти всіх

28-02-2024, 15:00
Можна без кінця обговорювати перехід Авдіївки під контроль окупантів, але користі від таких обговорень — нуль. Зміна командувачів ЗСУ не прискорила і не сповільнила загального процесу переходу України від невдалих наступів до оборони. І дай Боже, щоб оборона у 2024 році була успішною. Щоб ворог не просунувся ні на південь, ні на захід, а атаками з повітря не зміг перекрити шляхи постачання наших
 


 Демографія – неоране поле

25-02-2024, 19:00
Мене зацікавила і дещо здивувала публікація авторства Валентини Мерещук «Сорок мільйонів уже не буде. Або це будуть не українці» у «Чорноморських новинах» за 1 лютого, в якій викладений погляд на нинішню і завтрашню демографічну ситуацію в Україні директорки Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ, професорки Елли Лібанової.
 


 Візуальні пазли й апокаліптичні фантазії

19-02-2024, 17:00
У Культурному центрі Посольства України у Франції відкрилася виставка картин одеського художника Ігоря Гусєва під назвою «Високоточна любов, або Третя світова війна».
 


 Юлія ТИМОШЕНКО: Новий закон про мобілізацію — цинічний план поступової ліквідації української нації

17-02-2024, 19:00
Команда «Батьківщини» боротиметься проти нового законопроєкту про мобілізацію, адже його ухвалення буде злочином проти України та неповагою до її громадян.
 


 Елла ЛІБАНОВА: «Сорок мільйонів уже не буде. Або це будуть не українці»

4-02-2024, 19:00
Чи повернуться українські біженці з-за кордону і скільки? Яка кількість населення буде після війни? Чи готові ми до появи мігрантів? І чи має влада стратегічне бачення, що робити з демографічною кризою? Відповідь на ці питання шукали спікери дискусійної панелі «2024: сценарії для країни» у рамках спецпроєкту LB.ua й EFI Group «Нова країна». Серед них — і директорка Інституту демографії та
 


 Психологічний тиск. Як розпізнати і захиститися

22-01-2024, 13:00
Психологічний тиск — це вплив не тільки на вчинки, дії людини, але й на спосіб її мислення. До такого тиску вдаються з різних причин. Часто це роблять ті, кому бракує реальної влади, або хто невпевнений у собі. Той, хто володіє внутрішньою силою та впевненістю, не тиснутиме на інших, а вирішуватиме проблеми, використовуючи прямі й чесні методи.
 


 Культурна столиця чи бандитське місто?

18-01-2024, 15:00
Планувати, яким буде культурний розвиток нашого міста після війни — дуже важливо. І це варто робити саме зараз. Війна — це те, що знищує, а от первинне значення слова «культура» — обробляти. Культура — це те, що людство створювало за тисячоліття свого існування.
 


 Символ краси і незламності

6-01-2024, 11:00
У Балтському педагогічному фаховому коледжі відбулася виставка світлин «Хустка-берегиня». Фотопроєкт об’єднав викладачів, студентів і випускників цього навчального закладу та військовослужбовців. Основний його атрибут — хустка, яка підкреслює жіночу вроду і є символом української родини.
 

Вернуться назад << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 95 >> Следующая страница