КОНТАКТЫ
Информация должна быть свободной.
Ссылка — норма приличия.
При использовании материалов ссылка на источник обязательна. Copyright © 2018.
Top.Mail.Ru


 СКАРБИ УКРАЇНИ. ТЕПЕР — ДЛЯ КОЖНОГО

Вчера, 14:00
Презентація ресурсу «Скарби України: цифрова колекція книжкових пам’яток у фонді Одеської національної наукової бібліотеки» відбулася в рамках міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотека як складова культурного, наукового та національного розвитку держави. До 190-річчя ОННБ».
 


 ВИЗНАТИ, ПОКАЯТИСЯ І РУХАТИСЯ ДАЛІ

11-10-2019, 12:00
У День пам’яті жертв Бабиного Яру спілкуємося з головою недавно створеної регіональної комісії з реабілітації, що працює при Одеській обласній державній адміністрації, Лідією КОВАЛЬЧУК. (Нагадаємо, відповідні Національна та регіональні комісії були сформовані на виконання Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917—1991 років»).
 


 ЕНЕРГІЯ СПІВПРАЦІ, А НЕ ЗАВОЮВАНЬ

10-10-2019, 12:00
Мрію про той день, коли війна на Сході закінчиться і ми трохи більше часу зможемо приділяти розвитку українського суспільства. Адже нам потрібна визначеність, впевненість у тому, що затрачені зусилля не будуть марними. А нагода «впрягтися» може з’явитися у будь-який момент.
 


 ДОВІЧНИЙ БІЛЬ БАБИНОГО ЯРУ

9-10-2019, 13:30
29 вересня у Прохорівському сквері Одеси, як і в інших пам’ятних місцях у різних регіонах України, за участі представників органів державної влади, самоврядування та громадськості відбулися мітинги пам’яті жертв, знищених на північно-західній околиці Києва, в урочищі Бабин Яр, що стало символом Голокосту й одним із всесвітньо відомих місць цієї трагедії.
 


 ЕНЕЙ У ТЕПЛОДАРІ

8-10-2019, 12:00
Чи пошановано в Одесі 250-річчя Івана Петровича Котляревського, славного нащадка козацького роду, учасника російсько-турецької війни у складі Чорноморського козацького війська, саме на території сучасної Одещини, а передовсім — як автора славнозвісної «Енеїди», — про це наразі нема інформації.
 


 ДЕРЖАВА І СУСПІЛЬСТВО, АБО ПРО ХЛІБ І СІЛЬ УКРАЇНСЬКОГО СОЦІАЛІЗМУ

7-10-2019, 16:30
Чи знають вітчизняні історики, що означає назва міста «Шепетівка»? Мабуть, не знають, бо пропоноване пояснення, що вона означає «шепіт» чи «шелест» струмків, не вірне. У цьому топонімі вжито північнонімецьку назву присяжного судді — «Schцppe» — «судовий засідатель» (іноді його називали «Schцffe», як у назві присяжного суду — «Schцffengericht»). Такий присяжний засідатель обирався громадою й
 


 НАШІ МОВНІ ПЕРСПЕКТИВИ

4-10-2019, 12:00
Це не наукове дослідження. Це лише випадковий зріз, фіксація частинки дискусії в соцмережах. Тобто йдеться лише про невеличкий сегмент всеукраїнського інтернет-спілкування на мовну тему. З таким же успіхом можна знайти й зафіксувати зовсім інші точки зору. Але оскільки учасники наводять цікаві аргументи, то, гадаю, читачам «Чорноморки» варто ознайомитися з цією дискусією.
 


 БРУДНІ ІГРИ

3-10-2019, 13:30
Напередодні візиту Президента України до Нью-Йорка на сесію Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй газета «Вашингтон Пост» опублікувала статтю депутата Верховної Ради восьмого скликання Сергія Лещенка, де він, з-поміж іншого, розповів про те, як в оточенні президента США збираються використати цей візит.
 

Вернуться назад << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 >> Следующая страница