АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Музичний олімп назвав переможців

Сьогодні, 19:00
Завершився V Міжнародний конкурс Odesa Music Olymp-2024, частиною якого був VІІ Всеукраїнський музично-теоретичний конкурс.
 


 На базі медичних закладів створено сучасний кол-центр

Учора, 11:00
Для мешканців Роздільнянської громади Одеської області покращено доступ до медичних послуг — реєстратури старого типу перетворилися на сучасні приймальні та кол-центри. Про це днями повідомила редакції прес-служба НСЗУ.
 


 Завдання — побудувати амбулаторію та дитячий садок

8-06-2024, 13:00
На базі Агенції регіонального розвитку Одеської області відбулась зустріч для вирішення вкрай важливих питань двох громад — Таїровської та Великодальницької, а саме: можливості реалізації проєктів з будівництва амбулаторії сімейної медицини в селі Петродолинське та навчально-виховного комплексу (дитячого садка — початкової школи) в селі Сухий Лиман.
 


 Мобілізація у питаннях та відповідях

4-06-2024, 11:00
Вісімнадцятого травня вступив в силу оновлений закон про мобілізацію. Нові законодавчі вимоги викликали у громадян, які вважаються призовниками, військовозобов’язаними, резервістами, безліч питань. На частину з них, які звучать найчастіше, газета попросила відповісти адвоката, спеціаліста у галузі військового права Наталю Шаркову.
 


 Час об’єднувати зусилля. Створено Південноукраїнський кластер відбудови та відновлення

3-06-2024, 11:00
Врамках підписаного Меморандуму між газетою «Вечерняя Одесса» та Агенцією регіонального розвитку Одеської області про співпрацю та партнерство продовжуємо знайомити з новинами провідних партнерів.
 


 Українська мова — не солома, її не можна розвіяти вітром

29-05-2024, 11:00
Час швидкоплинний… І ось уже рік, як в Одеській національній науковій бібліотеці в читальному залі (вул. Академіка Філатова, 1) плідно функціонує мовно-літературна вітальня «Дивослово», зініційована користувачами бібліотеки і підтримана адміністрацією ОННБ.
 


 Сергій Кононенко: «Місія Агенції — створення міцного підґрунтя для стабільного соціально-економічного розвитку Одещини»

18-05-2024, 15:00
Меморандум про співробітництво та партнерство з Агенцією регіонального розвитку Одеської області та газети «Вечерняя Одесса» передбачає «об’єктивне інформування жителів Одещини про суспільно-політичні події у нашому регіоні, в державі та за її межами, поширення офіційних повідомлень, роз’яснення рішень влади, задоволення потреб громадян в інформаційних послугах, сприяння соціальному,
 


 У чарівному світі музики та пісні

17-05-2024, 19:00
Коли Лізі Калініній було всього чотири роки, вона дуже любила співати. Вона могла брати голосом незвичні для неї звуки, могла тягнути звук, і це приносило їй велике задоволення. На всіх святах у дитячому садочку і в школі охоче виступала. Її бабуся, яка й сама добре співала та прищепила любов до пісні онуці, привела її маленьку до вокальної студії «Пальміра» Центру дитячої та юнацької творчості
 

Вернуться назад << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 137 >> Следующая страница