АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2023.
Top.Mail.Ru
Газета "Одесская жизнь" в соц. сетях: Мы в Facebook Мы в Twitter Мы в Telegram Мы в Youtube


 Хто в Одесі відповідає за якість води із крана?

Сьогодні, 11:00
Щорічно 18 вересня святкують Всесвітній день моніторингу води. Традиційно цього дня беруть проби води у різних водоймах планети для оцінки її якості та безпеки для життя людей та тварин. Хто і як перевіряє якість питної води в Одесі, нам розповіли у компанії «Інфоксводоканал».
 


 Де відпочити в Україні: добірка найкрасивіших місць на території нашої країни

Учора, 19:00
Відпочинок потрібний усім. Він допомагає зберегти психічне та фізичне здоров’я, особливо під час війни – суворого випробування для всіх українців. І, напевно, найкращий час для цього — оксамитовий сезон, м’який перехід від спекотного літа до золотої осені. Відпочинок за кордоном під час війни, на жаль, можуть дозволити собі далеко не всі українці. Але отримати незабутні враження можна і мандруючи
 


 На Одещині призупинили посівну: причини

Учора, 13:00
Термін посівної озимої пшениці на Одещині вже стартував, проте через відсутність вологи перебуває на паузі.
 


 Чотири одеські пологові будинки втратять самостійність: їх приєднають до лікарень

Учора, 11:00
В Одесі продовжується медична реформа. Чотири пологові будинки – №1, 2, 4 та 7 приєднають до міських лікарень. У мерії запевняють, що це дозволить придбати нове обладнання.
 


 Зруйнований одеський Морвокзал: таємниця його будівництва

25-09-2023, 19:00
Одеський порт — один із найбільших в Україні. Його будівництво почалося одночасно з заснуванням міста – 1794 року. Довгий час місто не мало гідної будівлі морського вокзалу, і з’явилася вона лише у 1968 році.
 


 Пенсія по балам: українським пенсіонерам перерахують виплати за новою системою

25-09-2023, 13:00
1 березня 2024 року в Україні проведуть перерахунок пенсій за новою бальною системою. Очікується, що істотне збільшення отримають ті, хто вже давно вийшов на пенсію. Також стало відомо, що з 2025 року запрацює накопичувальна складова.
 


 В Одесі зруйновано Морвокзал та готель: що буде з ними далі (фото до та після)

25-09-2023, 11:00
Андрій Ставніцер – власник знищеного сьогодні вночі росіянами готелю «Кемпінські-Одеса» розповів про свої плани щодо реконструкції будівлі та набережної Одеського морвокзалу. Всі ці плани перекреслила країна-терорист. Бізнесмен висловив свою думку щодо подальшої долі як готелю, так и Одеського морского вокзалу.
 


 Будинок-птах на Великій Арнаутській: у чому його незвичність

24-09-2023, 19:00
На розі вулиць Великої Арнаутської, 99 та Преображенської, 84, знаходиться будівля, повз яку не можна пройти байдуже. Від решти будинків цієї частини вулиць воно відрізняється не лише кольором, а й незвичайною архітектурою. Завдяки своєму розташуванню, воно схоже на птаха, який розкинув крила і ось-ось злетить.
 

Вернуться назад << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 308 >> Следующая страница