Учора, 19:00
Пам’ятку архітектури місцевого значення – будівлю “Товариства взаємного кредиту” на вул. Пушкінській в Одесі, споруджену за проєктом архітектора Олександра Бернардацці, забрали в орендаря і повернули в комунальну власність.
Учора, 15:00
Урочисте відкриття Олімпіади-2024 у столиці Франції сьогодні, 26 липня, о 20:30 за київським часом. Уперше в історії шоу пройде не на стадіоні, а вздовж річки Сени. “Одеське життя” розповідає все найцікавіше навколо церемонії відкриття, а також де дивитися старт Олімпіади.
25-07-2024, 19:00
Восени 2021-го Олена Дроздовська з села Ясенове Друге Зеленогірської громади започаткувала сімейну молочну ферму «Краля». Починала з декількох кізок. Нині її стадо нараховує добру сотню голів елітних кіз порід зааненська, ламанча, нубійка та альпійка, з яких половина дійних.
24-07-2024, 11:00
Сьогодні, 24 липня, один із вітчизняних енергоблоків під’єднано до енергомережі України після дострокового завершення ремонту. Це позитивно вплине на ситуацію зі світлом у країні, повідомили в Енергоатомі.
23-07-2024, 19:00
На півночі Одещини активно розвивається дитячий футбол. Чималий вклад для цього зробили два тренери: Олег Лобанов з Любашівщини та Олег Климчук з Ананьєва. До Дня тренера «Одеське життя» підготувало статтю про те, як ці тренери розвивають футбол у своїх містах.
23-07-2024, 13:00
Випускниця Одеського ліцею №31 Катерина Онищенко завоювала бронзову медаль на міжнародній олімпіаді з біології в Астані (Казахстан). Це одна з двох нагород української збірної.
22-07-2024, 11:00
Равликові ферми Одеської області розширюють географію експорту. Крім звичайного виробництва м’яса підприємці реалізують фаршированих равликів у різних соусах.
21-07-2024, 19:00
Шахи давно здобули визнання у всьому світі, і вже кілька років розглядається питання про включення шахів до списку олімпійських видів спорту. В Одесі шахи дуже популярні, у місті існує шаховий клуб, а імена багатьох одеських гросмейстерів не лише відомі у всьому світі, а й назавжди увійшли до історії світових шахів. Про те, як сьогодні справи в одеських шахістів, ми дізналися у директора