АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.




При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Будуємо майбутнє української логістики та експорту


12-04-2024, 11:00 |

Нещодавно до Агенції завітали представники Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на чолі з директором паном Тімоті Мадіганом.

 

Проєкт є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує Ініціативу стійкості сільського господарства України («AGRI-Україна»), бюджет якої складає 350 млн. доларів США. Ця ініціатива була започаткована в 2022 році з метою зміцнення українського аграрного експорту та пом’якшення глобальної кризи продовольчої безпеки, що загострилася внаслідок війни.

Наразі підтримка логістики експорту зерна в рамках ініціативи «AGRI-Україна» здійснюється в напрямках перевалки вантажів у Дунайських портах, автотранспортної та залізничної перевалки й логістики, фітосанітарного контролю та дотримання експортних вимог. Окремою складовою Проєкту USAID є відновлення та реконструкція пунктів перетину кордону (ППК).

На сьогодні триває прийом грантових заявок в рамках Річного програмного запиту APS-ERA-003 «Будуємо майбутнє української логістики та експорту», метою якого є надання грантового фінансування для досягнення двох важливих цілей економічного відновлення України:

— розбудова експортного та логістичного потенціалу сільського господарства з наголосом на торгівлі зерном;

— покращення експортної інфраструктури, технологій та процесів уздовж західних кордонів України.

Деталі тут https://era-ukraine.org.ua/grants/

Під час зустрічі пан Мадіган повідомив про відкриття у квітні офісу Проєкту USAID в Одесі, завдяки чому з’явиться можливість більш ретельно вивчити поточну ситуацію в галузі агрологістики в Південному регіоні, виявити найбільш гострі проблеми та надати якісну й цільову допомогу підприємствам в даній сфері, а також митним службам.

Сергій Кононенко, директор Агенції, наголосив, що установа співпрацює з багатьма логістичними компаніями та стивідорами, часто отримує запити щодо необхідності залучення додаткового фінансування задля масштабування та розвитку їхньої господарської діяльності, подолання негативних економічних наслідків повномасштабного вторгнення. Тому для області вкрай важливо не втрачати підтримку іноземних партнерів, які зможуть підставити дружнє плече.

Окрему увагу приділили необхідності формування комплексної аналітичної інформації щодо стану розвитку експортної діяльності, зокрема сільськогосподарської продукції, розбудови транспортно-логістичних потужностей та кадрового забезпечення цієї галузі. В цьому аспекті поточна діяльність щодо розробки актуалізованої Стратегії регіонального розвитку та відновлення Одещини може стати у нагоді та допоможе краще сформувати комплексні рішення.

Домовились підтримувати подальший діалог та спільно працювати над розвитком транспортно-логістичного потенціалу Одещини.


Газета: Вечерняя Одесса
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.