АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2022.
Top.Mail.Ru


 German Red Cross, UNICEF, Project Hope, NonViolent Peaceforce, UNHCR, IOM, «Лікарі Світу» та багато інших провідних міжнародних організацій. надають допомогу в Одеській області.


1-01-2023, 17:00 |

За дорученням Начальника Одеської ОВА Максима Марченка його заступник Ігор Ткачук провів зустріч з представниками усіх провідних міжнародних компаній, що надають допомогу в Одеській області.

 

Серед присутніх були представники German Red Cross, UNICEF, Project Hope, NonViolent Peaceforce, UNHCR, IOM, «Лікарі Світу» та багато інших. Всього у заході взяли участь понад 30 організацій.
Ігор Ткачук вкотре наголосив, що безпека і здоров’я наших людей - це пріоритет керівництва області і влада з міжнародними партнерами працює разом, щоб бути ефективнішими та охопити більшу кількість людей.
Також на зустрічі обговорили механізми допомоги українцям, які приїжджають до Одеської області з «гарячих» регіонів.
Представники Управління ООН з Координації гуманітарних справ в Україні зазначили, що сьогодні в Одеській області працює велика кількість міжнародних організацій різних напрямків, що здатні надавати і медичну, і гуманітарну допомогу дуже широкого спектру, і звичайно ж, консолідовані з владою всі процеси будуть дієвішими.
Також на зустрічі обговорювалось питання організації «Пунктів Незламності».
«Наразі ми обладнали біля 300 таких пунктів, але ми не зупиняємось, і їх буде ще більше. Проте з вашою допомогою ми, звісно, дуже пришвидшимося і зможемо надати допомогу більшій кількості людей»,
– наголосив Ігор Ткачук.
Він також нагадав, що нагальною проблемою залишаються генератори та старлінки, що необхідні особливо в зимовий період.
Тож надалі усі компанії будуть об’єднано працювати разом з владою Одеської області.

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.