"Ми хотіли б залучити американські компанії до цих проєктів, є значний інтерес, але Росія також повинна бути зацікавлена",
— сказав генеральний директор Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирило Дмитрієв.
За даними Геологічної служби США (USGS), РФ має п'яті за розміром у світі запаси рідкісноземельних металів — 3,8 млн тонн. Водночас Міністерство природних ресурсів Росії оцінює загальні запаси у 28,7 млн тонн, з яких 3,8 млн тонн уже готові до розробки.
Рідкісноземельний та інші критичні метали, необхідні для високотехнологічних галузей промисловості, привернули увагу світової спільноти в останні місяці завдяки зусиллям президента США Дональда Трампа, спрямованим на протидію домінуванню Китаю в цьому секторі.
Володимир Путін запропонував США можливість спільно досліджувати ці родовища в межах майбутньої економічної угоди. Дмитрієв зазначив, що російські поклади рідкісноземельних металів перевищують українські в кілька разів.
Лідер Кремля Володимир Путінзаявив, що компаніям, які "демонстративно грюкнули дверима" і залишили російський ринок, не дозволять викупити активи за низькими цінами або повернути собі зайняті ніші.
Російський бізнесзустрічавсяз главою Американської торговельної палати в Росії Робертом Ейджі та обговорював скасування санкцій у певних секторах економіки.
Спецпосланець Трампа Річард Гренеллпровіву Швейцарії закриті переговори щодо можливого постачання російського газу до Німеччини через "Північний потік-2".
США та Росіярозглядаютьможливість економічного партнерства в Арктиці. Вони обговорюють спільну розвідку природних ресурсів та використання нових торгівельних шляхів.
Володимир Путіннаказавсвоєму кабінету міністрів підготуватися до повернення західних компаній.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.