АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2023.
Top.Mail.Ru


 МЗС Польщі викликало посла України. Не сподобався виступ Зеленського в ООН


20-09-2023, 17:00 |

Українського посла викликали до Міністерства закордонних справ Польщі через виступ президента України Володимира Зеленського в ООН, в якому він поскаржився на зернове ембарго з боку окремих країн Євросоюзу.

 

"Тривожно бачити, як дехто у Європі, деякі наші друзі у Європі, розігрують солідарність у політичному театрі, роблячи із зерна трилер. Може здатися, що вони грають власну роль, але насправді вони допомагають підготувати сцену для московського актора",

– сказав Зеленський.

Заступник міністра закордонних справ Польщі Павел Яблонський у відповідь висловив послу України Василю Зваричу рішучий протест, йдеться на сайті польського МЗС.

Яблонський сказав, що публічний тиск на світових форумах і позови до міжнародних трибуналів не є належними методами вирішення суперечок між Польщею та Україною і не будуть ефективними. Польща вважає, що українська влада нав'язує "однобокий погляд на багатовимірну проблему" експорту української агропродукції до сусідніх країн.

Польський дипломат також сказав послу, що сподівається на пом'якшення як політики української влади, так і публічної комунікації з урахуванням добрих відносин між країнами та "безпрецедентної допомоги, яку Польща та поляки надають українському населенню та українській державі".


Газета: Слово
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.