АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 65% найбільших клієнтів Ощадбанку не виключають банкрутства після постійних вимикань світла


14-06-2024, 17:00 |

Опитування 300 найбільших клієнтів Ощадбанку показало, що 80% з них наразі не розуміють, що їм робити в результаті постійних вимикань світла, а 65% сказали, що для них відключення електроенергії – це критично і близько до банкрутства бізнесу.

 

Про це розповів керівник проєктів – заступник директора департаменту продажів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Денис Самчук, повідомляє Finclub.

Як приклад, банкір навів підприємства, продукція яких зберігається в холодильних установках і для яких відключення електроенергії є критичним. 

"Зараз підприємства запитують, яке енергообладнання їм встановити. До війни багато хто встановлював сонячні панелі, які в цій ситуації не рятують. Хтось встановлював дизельні генератори, але не всі вони мають достатньо потужності, щоб забезпечити виробництво. Тому ситуація критична",

– впевнений банкір.

Перша заступниця голови правління банку "Глобус" Олена Дмітрієва впевнена, що кожен підприємець має в першу чергу розраховувати на себе. 

"Нам треба йти шляхом енергонезалежності. Кожне підприємство, кожен бізнес, який хоче залишитися живим, має для себе вирішити і здійснити проєкт енергонезалежності. Він має розуміти, що якщо держава не зможе вирішити, то він для себе це зробить",

– заявила вона.

Економічна правда


Газета: Слово
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.