«Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій»
29-09-2022, 17:00 |
29 вересня у змішаному форматі очної та дистанційної участі (за допомогою сервісу Zoom) в м. Одеса (вул. Пантелеймонівська, 13, каб.314) на базі Одеського державного аграрного університету як партнера проєкту відбудеться конференція, присвячена відкриттю проєкту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» (Акронім проєкту: DBAN Номер проєкту: 101077599), що фінансується Європейським Союзом через Європейський фонд морського судноплавства, рибальства і аквакультури (Європейського виконавчого агентства з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища), організатором якого є ФОП Кахановський Андрій Павлович.
Загальною метою проєкту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» є створення регіональної цифрової інноваційної блакитної мережі для Чорноморського регіону, яка спочатку буде реалізована між містами-партнерами Бургасом, Батумі та Одесою. DBAN має стати дорожньою картою, яка
об’єднуватиме заходи блакитної економіки з регіонів країн-партнерів, зосереджуючись і впроваджуючи заходи для просування та прискорення інноваційних бізнес-ідей для блакитного зростання та інновацій за допомогою синергічного екологічного, соціального та економічного підходу.
Відповідні заходи:
— заохочуватимуть застосування інноваційних бізнес-ідей у сфері блакитної економіки;
— прискорять передачу знань компаніям;
— просуватимуть нові продуктивні та технологічні ідеї;
— зміцнять співпрацю між дослідницькими та освітніми інститутами та місцевими компаніями;
— вдосконалять навички і знання у сфері блакитної економіки;
— створять нові стабільні робочі місця;
— підвищать потенціал та безперервний розвиток місцевої підприємницької та інноваційної екосистеми шляхом створення та функціонування цифрової мережі блакитної економіки та прискорення інновацій.
Змістовними складовими проєкту є:
— регіональна блакитна стратегія зростання з SMART спеціалізованими місцевими планами дій;
— блакитний інноваційний акселератор DBAN та пілотні проєкти;
— конкурси та хакатони блакитного розвитку;
— підвищення потенціалу учасників блакитної економіки;
— створення мобільного додатку Blue eco mar.
Організаційно-комунікаційними складовими, які є невід’ємними для успішної реалізації проєкту є: управління проєктом та координація; поширення та комунікація — організація комунікаційної та рекламної кампанії.
Тематика конференції буде охоплювати розкриття наступних питань:
— мета та актуальність проєкту;
— учасники проєкту та значущість Приморських регіонів України в його реалізації;
— етапи реалізації, складові та робочі пакети проєкту.
Очікувані результати від проведення семінару:
Зростання обізнаності щодо переваг, складових, умов та перспектив реалізації проєкту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій».
Підвищення поінформованості зацікавлених осіб щодо актуальності реалізації робочих пакетів проєкту та результатів.
Збільшення обсягу знань громадськості щодо необхідності та перспективності їх участі в проєкті у якості стейкхолдерів та наданні пропозицій до стратегії блакитного зростання регіону.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.