При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.

1-05-2023, 17:00 |

Поняття «своя гра» тренерською мовою означає ігровий почерк команди.Трапляється (і не так уже й рідко), що клуб не має «своєї гри», тобто, дивлячись на дії футболістів, за зовнішнім малюнком неможливо визначити, хто грає: умовний «Будівельник» чи умовний «Урожай»?

"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Чорноморець" - 2:3

Двадцять третього квітня.23-й тур.Кривий Ріг.Стадіон "Гірник".18 градусів, сонячно.

Арбітр Микола Балакін (Київська область), асистенти – Дмитро Запороженко (Запоріжжя) та Віталій Скобля (Суми).

"Кривбас": Сарнавський, Опанасенко, Безкаровайний, Стецьків, Дибанго, Приходько, Татарков (Семотюк, 87), Луньов (Понеділок, 78), Хомченовський, Задерака, Микитишин.

"Чорноморець": Непогодов, Гучек (Єрмаков, 79), Салюк, Брагару, Васильєв, Путря, Демченко, Кузик, Алефіренко, Бадібанга, Авагімян (Войтихівський, 90).Голи: Алефіренко (41, 77), Задерака (58), Луньов (63), Кузик (64).

Попереджено: Салюк (66), Безкаровайний (70), Непогодов (85), Алефіренко (88).

У попередньому турі у зустрічі з «Олександрією» «моряки» виглядали безідейно, і говорити про будь-яку «свою гру» не доводилося.Це було тим більше прикро, тому що у низці матчів другої частини чемпіонату «Чорноморець» фрагментами демонстрував гру, здатну прикрасити будь-який топ-чемпіонат Європи.Як мені здалося, втрата «своєї гри» у поєдинку з «Олександрією» засмутила головного тренера одеситів Романа Григорчука навіть більшою за негативний результат.

Дуель із «Кривбасом» показала, що невдача з «Олександрією» — не більш ніж прикра «аварія» на шляху до «своєї гри».У Кривому Розі «Чорноморець» був упізнаваний.Мені найбільше запам'яталася комбінація на 53-й хвилині: Путря, Кузик та Бадібанга затіяли такі мережива на правому фланзі, що згадався легендарний уболівальник 60-х років минулого століття Гройсман, який вимагав після перемоги збірної Одеси над міланським «Інтернаціонале»: «Нехай покажуть паспорти!Це ж бразильці!».В результаті була точна передача до лінії воротарського майданчика, де Алефіренко головою «розстрілював» ворота суперника.На жаль, м'яч, ударившись об газон, перелетів через поперечину.

Втім, добрими були всі голи одеситів.На 41-й хвилині Кузик тонкою передачею відправив Алефіренко на побачення з Сарнавським, і Данило виявився майстернішим у «ближньому бою».На 64-й прохід Брагару лівим флангом завершився передачею в центр;Бадібанга намагався пробити в торкання - не вийшло, але м'яч відскочив до Кузика, і той проштовхнув його у ворота.Нарешті, на 77-й Алефіренко підхопив «сферу» в центрі поля і кинувся в контратаку, у потрібний момент найкращий бомбардир команди зіграв у «стінку» з Авагімяном та встановив остаточний рахунок матчу.

Обов'язково слід зазначити: перемога дісталася «морякам» дуже і дуже непросто.По-перше, протягом сорока п'яти хвилин командам довелося чекати на повітряну тривогу в укритті.По-друге, «Кривбас» теж виглядав гідно.Якоїсь миті господарі навіть вийшли вперед (2:1), добре, що Кузику швидко вдалося вирівняти становище.Саме «кривбасівці» створили перший небезпечний момент у матчі, коли після помилки Гучека Микитишин «прострілив» уздовж воріт, але Луньов у падінні промахнувся метрів із п'яти.Перший пропущений "Чорноморцем" гол теж на совісті захисників.Після вкидання з ауту Задерака виграв силову боротьбу у Путрі і опинився на самоті (щоправда, під гострим кутом) перед Непогодовим — рахунок зрівнявся.Не соромилися криворіжці і бити здалеку.«Постріл» Луньова на 63-й хвилині привів до голу, а після могутнього удару Хомченовського на 74-й Непогодов перевів м'яч у перекладину.

Загалом дуель вдалася.

Вона показала: «Чорноморець» поступово, із втратами, долаючи власні комплекси, але завзято йде до «своєї гри».Наступний матч одесити знову проведуть на виїзді.29 квітня вони зіграють із «Зорею».Початок зустрічі о 13:00.