АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.




При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Щоб збудувати в Україні завод з виробництва «Байрактарів» підприємству потрібно заплатити 10 мільйонів доларів за приєднання до української мережі


31-01-2023, 15:00 |

Гендиректор компанії Baykar Defence Халук Байрактар стверджує, що термін у два роки та суму в 10 млн доларів назвали в Україні за отримання дозволу на приєднання майбутнього підприємства з виробництва "Байрактарів" до електричної мережі.

Про це він повідомляє в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

Бізнесмен зізнався, що за вирішення питання щодо підключення до електромережі з нього вимагали 10 мільйонів доларів, але попередили, що навіть після цього робота триватиме до 2 років. Така пропозиція вочевидь чимало здивувала Халука Байрактара, адже, за його словами, на отримання дозволу на підключення до енергомережі свого офісу в Туреччині він не заплатив нічого, а за часом це зайняло 1-2 тижні.

Підприємець зазначив, що він повідомив владі України про таку пропозицію. При цьому він не уточнив, хто саме вимагав таку нечувану суму.

Втім, сам Халук Байрактар вважає, що зараз набагато важливіше страждання українців, які залишилися без світла і води через ракетні удари росіян.

При цьому він упевнений, що критично важливо забезпечити як Україну, так і майбутній завод якісної ППО, оскільки по ньому росіяни точно битиму.

Дивіться цей момент інтерв'ю на 53-й хвилині відео:

Зазначимо, що турецький БПЛА "Байрактар" за час російської агресії здорово допоміг проти окупантів, знищуючи колони постачання, російські системи ППО: "Панцир-С1", "Тор", "Бук", "Стріла-10" та артилерію.

При цьому як мінімум 15 БПЛА турецька компанія передала Україні взагалі безкоштовно до тих 12 що були поставлені до 2022 року і 15 вже після початку війни з Росії. При цьому вартість 1 БПЛА складає близько 5 млн. дол.

Цікаво, що за колишніми прогнозами будівництво заводу зі збирання "Байракторів" в Україні також займе до 2 років, тобто не виключено, що підключення енергомережі спеціально планували розтягнути на цей термін.


Газета: Слово
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.