АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

 
   

КОНТАКТИ
Інформація повинна бути вільною.
Посилання — норма пристойності.




При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Copyright © 2018-2024.
Top.Mail.Ru


 Одеська область готується до холодів: які є резерви у разі обстрілу


12-10-2023, 17:00 |

Станом на сьогоднішній день 100% об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на Одещині готові до опалювального сезону, який планується розпочати з 1 листопада.

 

Про це 12 жовтня розповів заступник директора департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВ Володимир Карпіч.

До роботи в осінньо-зимовий період підготували:

1315 котелень;
1908 км. теплових мереж;
248 об’єктів водопостачання;
8867 багатоквартирних житлових будинків;
489 дитячих садків;
623 навчальні заклади;
399 закладів охорони здоров’я.

“Проблемних питань щодо технічної підготовки об’єктів житлово-комунальних господарств та соціальної сфери немає. Опалювальний сезон плануємо розпочати з 1 листопада, але для цього потрібно, щоб чотири дні поспіль температура на вулиці була не вищою за вісім градусів, тому через це початок може зрушитися на пару днів”,

– зазначив чиновник.

Якщо повториться обстріл по об’єктах енергетики

У разі обстрілу для ремонту пошкоджених енергооб’єктів все необхідне є.

“Матеріалів достатньо, є запасні трансформатори та обладнання дуже високого рівня, але ви повинні розуміти, що на його встановлення потрібен певний час, швидко не вийде, і ми до цього готові”,

– каже Володимир Карпіч.

Він додав, що у кожного підприємства є необхідний мінімум запасу палива на п’ять діб: воно або в наявності, або в талонах. Також Володимир Карпіч зазначив, що вже затверджено графіки відключень, проте їх застосовуватимуть у разі пошкоджень енергомереж та електростанцій.

Для захисту важливих об’єктів від обстрілів області будується один саркофаг. Як альтернативні та дешевші засоби захисту використовують габіони.

За його словами, в області проведено інвентаризацію наявності генераторів на життєво важливих об’єктах інфраструктури та соціальної сфери. Генератори переважно закуплені за рахунок місцевого самоврядування та міжнародних організацій.

Генераторами забезпечено 90% шкіл, 75% садів та 99% лікарень. Об’єкти централізованого водопостачання також забезпечені додатковим харчуванням у разі відключень на 86%, котельні централізованого теплопостачання – на 97%.

Крім цього, на Одещині є п’ять модульних котелень, які зможуть забезпечити опаленням кілька будинків.

Читайте також: Чи готова Україна до опалювального сезону: що розповіли у компанії «Нафтогаз»


Газета: Одесская жизнь
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.